Nasze warsztaty stanowią niezwykłe połączenie tańca orientalnego z fascynującym światem psychobiologii człowieka.

Oferujemy Ci niepowtarzalne doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć harmonię między ciałem a umysłem, a także zgłębić związki między nauką a sztuką. Zaproponujemy Ci unikalne doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć swoje ciało, umysł i duszę na zupełnie nowym poziomie i poczuć ich harmonijną jedność.

Wierzymy, że połączenie tańca (poprzez ekspresję i pracę z ciałem), z praktycznymi, wspierającymi technikami oddechowymi, wspieranymi przez praktyki uważności, z czułym, otwierającymi serce warsztatami tantry i praktycznym podejściem psychobiologii, ujmującej wszystko w całość – da Ci ogromny zastrzyk pozytywnej energii i sprawi, że Twój wewnętrzny, naturalny potencjał rozkwitnie. Tej energii starczy na pewno  na całą zimę w Polsce 😉 

Warsztaty Tańca Orientalnego – organizowane od 15lat przez Radę Zivković pozwalają poznać podstawy tańca orientalnego. Dzięki doskonale dobranym elementom choreografii, będziesz w kontakcie ze swoim ciałem, odkryjesz swoją kobiecość i napełnisz się lekkością poprzez swoją własną ekspresję ruchów. Poprawisz też kondycję fizyczną. 

Warsztaty rozwojowe z psychologiem – warsztaty wprowadzą Cię w fascynujący świat podświadomości, będziesz miała możliwość zrozumieć, dlaczego tak a nie inaczej reagujesz na pewne sytuacje i dowiesz się co Twoje życie chce Ci powiedzieć.  Doświadczysz także przygody z intencjami.

Praktyki oddechowe i mindfullness – podczas tych praktyk doświadczysz czym jest świadomy oddech, jak wspiera on pracę z emocjami i tworzenie większej harmonii wewnętrznej. Świadomy oddech, który pracuje w każdej komórce może stać się Twoją podstawową terapią w osobistych problemach, stanach wyczerpania czy depresji. Na tych warsztatach otrzymasz wspaniałe narzędzia, z których będziesz mogła korzystać zawsze i wszędzie,

Warsztaty Tantry  – wprowadzą Cię w tajniki podstawowych praktyk tantrycznych, które pomogą Ci zwiększyć samoświadomość, odzyskać miłosne połączenie przede wszystkim z samym sobą, by móc odczuwać głębokie połączenie z partnerem, z innymi ludźmi i światem, czyli przywrócić poczucie jedności. Podczas warsztatów zwiększysz swój potencjał energetyczny, odkryjesz w sobie Jedność kobiecego i męskiego pierwiastka.

Dodatkowe atrakcje

Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów:

Rada Zivkovic

Tancerka, nauczyciel tańca, choreograf. Ukończyła Szkołę Baletową w Szczecinie i w Heidelbergu (Niemcy), gdzie studiowała  filozofię oraz klasyczny taniec indyjski Bharata Natyam. Następnie ukończyła szkołę w Delhi (Indie) Sri Ram Bharatiya School Dance i w Instytucie Nritya Jyoti w Chennai (Madras Indie). Prowadziła zajęcia w wielu szkołach tańca w Polsce, Szwecji, Włoszech, Niemczech, Serbii, Czarnogórze, Belgii.  Wystąpiła w wielu filmach zarówno w Polsce, jak i w Indiach. Współpracowała przez wiele lat z wytwórnią filmową w Chennai. Jest choreografem spektaklu „Single i Remiksy”. Oecnie współpracuje z artystami z Bombaju i Jaipur przy tworzeniu nowego projektu tanecznego.

Joanna E. Kaszuba

Psycholog, terapeuta, certyfikowany przez Gilberta Renaud facylitator Totalnej Biologii /Recall Healing oraz wykładowca i zawodowy mówca motywacyjny. Z pasją i poczuciem misji podchodzę do swojej pracy, gdyż w życiu przeszłam przez wiele wyzwań, dlatego utożsamiam się zarówno z osobami, które samotnie wychowują dzieci, mierzą się z ciężką chorobą, pracują pod nieustanną presją i w poczuciu odpowiedzialności, ale także z takimi, które chcą osiągnąć niezależność, wzmocnić poczucie własnej wartości, naprawić relacje z bliskimi i zbudować bezpieczeństwo finansowe. Prowadzi również warsztaty i kursy z zakresu PsychoBiologii, aby każdy mógł uruchomić swój wewnętrzny potencjał do uzdrawiania. 

Katarzyna Michalak

Pedagog, od ponad 30 lat na ścieżce rozwoju osobistego. Absolwentka 3-letniej Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem “Prana Vision” pod kierunkiem szwedzkich nauczycieli: Rani Spets Edgren i Bo Wahlström. Breathworker. Terapeutyczny oddech uważa za jedną z najlepszych inwestycji we własne zdrowie i samopoczucie. Od lat praktykująca yogę i medytację. Czerpie uniwersalną wiedzę ze starożytnych traktatów wedyjskich oraz słowiańskich przesłań. Jej mottto: “Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować” (John Kabat-Zinn)

Vitalii Hrebenchuk

Z wykształcenia pedagog, humanista, absolwent szkoły artystycznej na kierunku: pantomima. Instruktor Kung Fu i Tai Chi. Nauczyciel tantry i technik oodechowych studiujący pod czułym okiem Om Anand Swamiego z Riszikesz. Przez wiele lat (od 2008 roku) prowadził w Kijowie własne studio jogi i samorozwoju “Narayan”. Podobne centrum prowadził też 3 lata w Hiszpanii. Zafascynowany psychologią transpersonalną , od ponad 30 lat na osobistej ścieżce rozwoju duchowego, która prowadziła go poprzez jogę, tantrę, oddech holotropowy, oraz praktyki szamańskie jako techniki terapeutyczne. 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Czas trwania: 29.09-06.10.2024

Cena: 550Eur (płatne na miejscu gotówką) + 500zł opłata rezerwacyjna płatna do 30.06.2024 na konto, proszę w tym celu skontaktować się z Kasią pod nr tel. 881-392-114

Miejsce: Hotel Obala, Rafailovici – to jedna z najpiękniejszych miejscowości Czarnogóry położona na wybrzeżu Adriatyku.

Cena zawiera :
– 7 noclegów w hotelu Obala przy jednej z najpiękniejszych plaż
– wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
– transfer z/na lotnisko w Montenegro
– udział we wszystkich warsztatach (poranny Mindfulness, Warsztaty rozwojowe, Taniec Orientalny, Tantra)

Cena nie zawiera:
– lotu i ubezpieczenia (ok. 200 Eur- pomagamy przy rezerwacji biletu, w tym celu napisz do Rady pod nr tel. 501-804-777
– masaży (50Eur)
– sesji fotograficznej (120Eur)
– lokalnych wycieczek (od 10Eur do 40Eur)

POZNAJ OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI

„W Montenegro nie tylko zdobędziesz cenną wiedzę w zakresie rozwoju osobistego, ale – co ważne – doświadczysz:
* ogromnej radości płynącej z uzdrawiających procesów, zbliżających Cię do siebie
* towarzystwa i wsparcia mądrych Kobiet, których moc zasili Cię na cały rok
* radości z tańca, kąpieli w słońcu i przyjaznych krystalicznych wodach Adriatyku
* radości z budowania (umacniania) wewnętrznego poczucia własnej wartości
* prawdziwej więzi z drugą osobę; przyjaźni, koleżeństwa, zaopiekowania… tego wszystkiego dobrego, co może dać Ci drugi człowiek.”
Z całego serca – polecam. Alicja

Montenegro prostuje zakręty życia, otwiera serca, uwrażliwia duszę i ciału przynosi ukojenie. Na kamienistej plaży zostawisz ciążące Ci kamienie, a w słonym morzu – łzy. Fale przyniosą spokój i przypomną o odwiecznym rytmie życia a wraz z wiatrem  wyruszysz ku sobie.Ania

Warsztatów w Montenegro nie da się opisać w kilku zdaniach bo można by było napisać o nich całą książkę. To co tam przeżyłam po prostu zmieniło moje życie…lęki…smutek i brak wiary w siebie został w tym wspaniałym i pełnym mocy miejscu…moje życie nabrało koloru i moje marzenia okazały się być na wyciągnięcie ręki. To był najlepszy wyjazd w moim życiu, a wspaniali ludzie którzy byli tam dla nas i których poznałam jako uczestników na zawsze odbili swój ślad w moim sercu. Bezwarunkowa miłość i wsparcie, których tam doświadczyłam przypomniały mi kim jestem i pozwoliły pokochać również samą siebie…Ja już odliczam dni do następnych warsztatów i czuję ogromną wdzięczność za to że mogłam tam być doświadczać…uczyć się siebie na nowo…kochać i być kochaną -dziękuję”Agata

„Polecam  dla Kobiet:
– gotowych na Siebie
– chcących odkryć Siebie
– pozwalających Sobie płynąć z tym co daje życie
– gotowych poznać, wspierać i być wspieraną przez inne kobiety
– ciekawych nowych doświadczeń w otoczeniu krystalicznej wody, bliskości gór i cudownego słońca.”Asia

„Wyjazd, którego nie da się zapomnieć. Warsztaty prowadzone przez cudowne kobiety, które pokazały jak można pokochać samą siebie i uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Doświadczyłam pięknych chwil i codziennych medytacji w gronie kobiet, które umiały słuchać i wspierały w każdej sytuacji. Polecam te warsztaty każdej zagubionej kobiecie, która pragnie odnaleźć swoją drogę. Polecam też tym kobietom, które chcą spędzić czas w urokliwym miejscu w gronie ludzi, którzy nie oceniają. Ja z pewnością tam wrócę.”Beata