To spotkanie w cztery oczy, gdzie w bezpiecznej przestrzeni możemy przyjrzeć się Twojej sytuacji i znaleźć jej przyczynę, abyś poczuła ulgę i z odwagą, w pełnym zdrowiu realizowała swoje cele.

  • Borykasz się z problemami zdrowotnymi?
  • Masz poczucie impasu i stagnacji?
  • Czujesz się przytłoczona codziennością i obowiązkami?
  • Męczą cię dolegliwości, z którymi nie możesz sobie poradzić?
  • Masz zdiagnozowaną ciężką chorobę, poszukujesz możliwości leczenia, ale każdy mówi co innego?

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej unikalnej Konsultacji Diagnostycznej, zaprojektowanej z myślą o osobach doświadczających problemów zdrowotnych, poważnych schorzeń lub wyzwań emocjonalnych tj. brak pewności siebie, poczucie przytłoczenia, impasu, obniżonego nastroju. Aby zapewnić jak najlepsze efekty, podzieliłam pierwszy proces na trzy etapy, dla jak najlepszego zrozumienia i zidentyfikowania źródeł problemów oraz otwarcia nowych dróg do dostępnych rozwiązań.


Czas Trwania Pierwszej Konsultacji: 90 minut

Cena: 750 zł

Kolejne sesje indywidualne online lub stacjonarne w Warszawie  (1h/500zł) są możliwe tylko po odbyciu Pierwszej Konsultacji Diagnostycznej.

Konsultacja diagnostyczna to pierwszy krok na drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia. Zapewniam profesjonalne wsparcie i empatyczne podejście w dążeniu do zrozumienia i rozwiązania Twoich problemów.

W celu umówienia terminu proszę o wiadomość mail  na adres:   info@joannakaszuba.pl

Co mnie wyróżnia?

  • Psychologiczne wykształcenie – jestem dyplomowanym psychologiem i pracuję w oparciu o naukową wiedzę. Moja specjalizacja skupia się na analizie zaburzeń psychosomatycznych, czyli takich, które mają swoje korzenie zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej. Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu potrafię interpretować te złożone zjawiska, pomagając Wam lepiej je zrozumieć i  poprzez świadome zmiany  szybciej wrócić do zdrowia i równowagi emocjonalnej.

  • Biznesowe doświadczenie – aktualnie prowadzę własny biznes, przez kilkanaście lat pracowałam w firmach na różnych stanowiskach menagerskich, w tym jako prezes zarządu w międzynarodowej firmie logistycznej, dzięki temu rozumiem Wasze realia zawodowe i związany z tym stres oraz presję.

  • Systematyczne poszerzanie wiedzy – od 25 lat nieustannie studiuję na kolejnych kierunkach, kończę kolejne fakultety. Jako mgr zarządzania i marketingu oraz mgr psychologii, ale także certyfikowany facylitator totalnej biologii, zawodowy mówca motywacyjny i wykładowca oferuję Wam holistyczne podejście do zrozumienia przyczyn choroby i aktualnej sytuacji.  Metody, z których korzystam są oparte o wiedzę z Nowej Medycyny Germańskiej, Totalnej Biologii, Recall Healing, BioLogiki, Pracy z podświadomością, Radykalne Wybaczanie, Kod Emocji i wiele, wiele innych skutecznych metod wspierających procesy zdrowienia.

  • Nastawienie na rezultat – pracuję przede wszystkim z osobami, które chcą zmiany i są gotowe przejąć odpowiedzialność za swoje życie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom i systematycznej pracy wspólnie uzyskujemy widoczne rezultaty.