4 grudnia g. 18:00

Poznaj źródła przeziębień Twojego dziecka!

Unikaj kataru, zatkanego nosa, kaszlu i zapalenia gardła dzięki Totalnej Biologii! Dołącz do webinaru już dziś i dowiedz się wszystkiego na temat przeziębień.

O czym jest webinar?

Czy od dawna zastanawiasz się, dlaczego znowu dopadło Cię przeziębienie? Dlaczego Twoje dziecko choruje i to w dodatku w chwili, kiedy masz najwięcej spraw na głowie?

Przeziębienie to rodzaj infekcji wirusowej, która dotyka głównie drogi oddechowe. Wywoływane jest przez różne rodzaje wirusów. Czym są wirusy i do czego służą, dowiesz się na tym webinarze.

Nieprzewidywalność przeziębienia jest bardzo frustrująca! 

Ciągłe nawroty choroby mogą odbierać Ci chęci do działania, a przez własną bezsilność możesz borykać się z coraz większym poczuciem winy.

Znasz to z autopsji? 

To właśnie dla Ciebie przygotowałam webinar, który pomoże Ci zrozumieć problem przeziębienia.

Uniknij przeziębienia z Totalną Biologią!

Zapraszam Cię na mój BEZPŁATNY webinar, który odbędzie się już

04.12.2023 o godz. 18:00

Dlaczego warto dołączyć do webinaru?

Kluczem do lepszego poznania własnego organizmu oraz procesów, które w nim zachodzą, jest wiedza. Podejmowanie jakichkolwiek działań, które mają pomóc Tobie lub Twoim bliskim, musi być przemyślane.

Poznaj źródła dolegliwości i nowe techniki samoleczenia, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie organizmu Twojego dziecka.

Zapisz się na bezpłatny webinar jeszcze dziś!

Podczas webinaru dowiesz się:

Kim jestem?

Nazywam się Joanna E. Kaszuba.

Od wielu lat prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe w nurcie Totalnej Biologii/Uzdrawianie przez Uświadamianie, Psychologii i pracy z podświadomością. Jestem certyfikowanym facylitatorem Totalnej Biologii/Recall Healing, praktykiem Psychologii, wykładowcą oraz Trenerem wspierania rozwoju.

Wspieram mamy, których dzieci często chorują. Pomagam im między innymi odzyskać wewnętrzny spokój niezależnie od okoliczności, co pozytywnie wpływa na szczęście i zdrowie ich pociech. Będąc spełnioną mamą 26-latki oraz 7-latka wiem, jak ważne jest zdrowie naszych dzieci, abyśmy my mamy mogły spokojnie spać i pracować. 

Zapisz się na webinar!

Poznaj swój organizm i nie daj się przieziębieniu — zarówno Ty jak i Twoje dziecko! 

Zaufaj Totalnej Biologii.

04.12.2023 o godz. 18:00