DARMOWY WEBINAR

Emocjonalne Przyczyny Chorób i Niepowodzeń w Życiu -
jak je rozpoznać i znaleźć skuteczne rozwiązanie?

6 czerwiec 2024 o godz. 19:30

Czy wiesz, co ma wpływ

na stan Twojego zdrowia i życia?

Na moim webinarze odkryjesz tajemnice wzajemnych powiązań, które zarządzają Twoim życiem. Dowiedz się, jak identyfikować i modyfikować emocjonalne wzorce, które przeszkadzają Ci w osiąganiu sukcesu i dobrego zdrowia. Zrozumiesz, jak podświadomość wpływa na pojawienie się chorób i trudności życiowych. Webinar ten będzie dla Ciebie idealnym wstępem do głębszego rozwoju w dziedzinie totalnej biologii, ponieważ oprócz podstawowej wiedzy zapoznam Cię z najnowszą ofertą kursu w mojej rocznej Szkole PsychoBiologii, który stworzyłam, aby nam wszystkim żyło się lżej.

Rozpoznaj przyczyny cierpienia i znajdź skuteczne rozwiązanie!

Zapraszam Cię na mój BEZPŁATNY webinar, który odbędzie się już

6 czerwca 2024 o godzinie 19:30

Dlaczego warto?

Kim jestem?

Nazywam się Joanna E. Kaszuba.

Psycholog, mentor, certyfikowany facylitator Totalnej Biologii/Recall Healing, wykładowca i trener wspierania rozwoju. Przez ponad 15 lat realizowałam się zawodowo głównie w branży logistycznej. Przechodziłam od stanowisk administracyjnych do funkcji prezesa zarządu w działającej międzynarodowo firmie.

Od ponad 25 lat nieustannie podnoszę swoje kompetencje studiując na kolejnych kierunkach studiów i uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Jako żona i mama dwójki dzieci nieustannie łączę wiele ról i liczne aktywności prywatne i zawodowe.

Wspieram, przede wszystkim, aktywne zawodowo kobiety, które czują się przeciążone, przepracowane i podupadają na zdrowiu. 

Dołącz do darmowego webinaru!

Emocjonalne przyczyny chorób i niepowodzeń w życiu
— jak je rozpoznać i znaleźć skuteczne rozwiązanie.

6 czerwca 2024 o godzinie 19:30