Totalna OdNowa w rajskim Montenegro

21.09.2024 - 28.09.2024

Tegoroczne warsztaty już się odbyły, 
ale jeśli chcesz z nami spędzić kolejne warsztaty to zostaw nam do siebie kontakt.
 


 Wyjątkowe Warsztaty Rozwojowe

Jakie warsztaty organizujemy podczas pobytu w Montenegro?

Warsztaty Tańca Orientalnegopoznasz podstawy tańca orientalnego, techniki ruchu, wyrazistość gestów oraz elementy choreografii. Będziesz miała okazję odkryć swoją własną ekspresję poprzez ruchy i dynamikę tańca. 

Psychobiologia Kobiecego Ciała - warsztaty wprowadzą Cię w fascynujący świat biologii i emocji kobiet. Poznasz podstawowe zasady Totalnej Biologii. Będziesz miała możliwość zrozumieć, dlaczego tak a nie inaczej reagujesz na pewne sytuacje i dowiesz się co Twoje ciało chce Ci powiedzieć.  Doświadczysz także przygody z intencjami.

Praktyki oddechowe i mindfullness - podczas tych praktyk doświadczysz czym jest świadomy oddech, jak wspiera on pracę z emocjami i tworzenie większej harmonii wewnętrznej. Świadomy oddech, który pracuje w każdej komórce może stać się Twoją podstawową terapią w osobistych problemach, stanach wyczerpania czy depresji. Na tych warsztatach otrzymasz wspaniałe narzędzia, z których będziesz mogła korzystać zawsze i wszędzie,

Warsztaty Tantry  - wprowadzą Cię w tajniki podstawowych praktyk tantrycznych, które pomogą Ci zwiększyć samoświadomość, odzyskać miłosne połączenie przede wszystkim z samym sobą, by móc odczuwać głębokie połączenie z partnerem, z innymi ludźmi i światem, czyli przywrócić poczucie jedności. Podczas warsztatów Vitalij i Kasia zaproszą Cię do zanurzenia się w świat bezwarunkowej uniwersalnej miłości i czułości. Poczujesz na sobie kochające spojrzenia, w ciepłej tantrycznej atmosferze, akceptując siebie taką, jaka jesteś. Zwiększysz swój potencjał energetyczny, odkryjesz w sobie Jedność kobiecego i męskiego pierwiastka.

DODATKOWE ATRAKCJE


MASAŻ  RELAKSACYJNY 

z użyciem terapeutycznych olejków eterycznych


SESJA FOTOGRAFICZNA 

w rajskiej scenerii z profesjonalnym fotografem


Warsztaty będą prowadzone
przez doświadczonych instruktorów:

Rada Zivkovic - tancerka, nauczyciel tańca, choreograf. Ukończyła Szkołę Baletową w Szczecinie i w Heidelbergu (Niemcy). W Heidelbergu studiowała również filozofię w Instytucie Studiów nad Wedami, oraz klasyczny taniec indyjski Bharata Natyam. Następnie ukończyła szkołę w Delhi (Indie) Sri Ram Bharatiya School Dance. Następnie studiowała w Instytucie Nritya Jyoti w Chennai (Madras Indie). Prowadziła zajęcia w wielu szkołach tańca w Polsce, Szwecji, Włoszech, Niemczech, Serbii, Czarnogórze, Belgii. Była wykładowcą tańca etnicznego w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach, oraz pedagogiem tańca w corocznych warsztatach Ewy Wycichowskiej w Poznaniu. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych, filmach zarówno w Polsce, jak i w Indiach. Współpracowała przez wiele lat z wytwórnią filmową w Chennai. Jest choreografem spektaklu "Single i Remiksy", który odniósł sukces w całej Polsce i w którym wystąpiły największe polskie gwiazdy filmowe. Obecnie współpracuje z artystami z Bombaju i Jaipur przy tworzeniu nowego projektu tanecznego.

Joanna E. Kaszuba - trener mentalny, certyfikowany przez Gilberta Renaud facylitator Totalnej Biologii /Recall Healing oraz wykładowca i praktyk psychobiologii. Współpracuje z domami kultury, ośrodkami wspierania inicjatyw obywatelskich oraz wieloma fundacjami i instytucjami wspierającymi zdrowie w ujęciu holistycznym. Wieloletnia prezes Stowarzyszenia wspierającego kobiety w powrocie do równowagi psychofizycznej. Na co dzień prowadzi indywidualne i szkolenia, podczas których towarzyszy klientom w poszukiwaniu sensu chorób i wydarzeń, aby szybciej wrócili do stanu równowagi - zdrowia. Więcej o Joannie znajdziecie tutaj: www.joannakaszuba.pl

Katarzyna Michalak - pedagog, od ponad 30 lat na ścieżce rozwoju osobistego. Absolwentka 3-letniej Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem “Prana Vision” pod kierunkiem szwedzkich nauczycieli: Rani Spets Edgren i Bo Wahlström. Breathworker. Terapeutyczny oddech uważa za jedną z najlepszych inwestycji we własne zdrowie i samopoczucie. Od lat praktykująca yogę i medytację. Czerpie uniwersalną wiedzę ze starożytnych traktatów wedyjskich oraz słowiańskich przesłań. Jej mottto: “Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować” (John Kabat-Zinn)

Vitalij Hrebenchuk - z wykształcenia pedagog, humanista, absolwent szkoły artystycznej na kierunku: pantomima. Instruktor Kung Fu i Tai Chi. Nauczyciel tantry i technik oodechowych studiujący pod czułym okiem Om Anand Swamiego z Riszikesz. Przez wiele lat (od 2008 roku) prowadził w Kijowie własne studio jogi i samorozwoju “Narayan”. Podobne centrum prowadził też 3 lata w Hiszpanii. Zafascynowany psychologią transpersonalną , od ponad 30 lat na osobistej ścieżce rozwoju duchowego, która prowadziła go poprzez jogę, tantrę, oddech holotropowy, oraz praktyki szamańskie jako techniki terapeutyczne. 

Do zobaczenia we wrześniu 2024

Miejsce: 

Hotel Obala, Rafailovici  - to jedna z najpiękniejszych miejscowości Czarnogóry położona na wybrzeżu Adriatyku.