Totalna OdNowa w rajskim Montenegro

23.09.2023 - 30.09.2023

Czy potrzebujesz odpocząć od codziennych obowiązków? 
Czy poszukujesz inspiracji do zmiany?
Czy pragniesz zwiększyć pewność siebie?
Czy chciałabyś odprężyć się  w rajskim miejscu?
Czy marzysz o odkryciu wewnętrznej harmonii?
Czy marzysz o odkryciu wewnętrznej harmonii?
A może chcesz odetchnąć we wspierającym towarzystwie? 

Jeśli TAK, to zapraszamy Cię na Wyjątkowe Warsztaty Rozwojowe

Nasze warsztaty stanowią niezwykłe połączenie tańca orientalnego z fascynującym światem psychobiologii człowieka. Oferujemy Ci niepowtarzalne doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć harmonię między ciałem a umysłem, a także zgłębić związek między nauką a sztuką.

Proponujemy Ci unikalne doświadczenie, które pozwoli Ci odkryć swoje ciało, umysł i duszę na zupełnie nowym poziomie i poczuć ich harmonijną jedność.

Wierzymy, że połączenie tańca (poprzez ekspresję i pracę z ciałem), z praktycznymi, wspierającymi technikami oddechowymi, wspieranymi przez praktyki uważności, z czułym, otwierającymi serce warsztatami tantry i praktycznym podejściem PsychoBiologii, ujmującej wszystko w całość - da Ci ogromny zastrzyk pozytywnej energii i sprawi, że Twoja kobiecość rozkwitnie jeszcze piękniej. Wrócisz zakochana w sobie i będziesz promieniować energią dookoła. Na pewno starczy tej energii na całą zimę w Polsce

Zapraszamy Cię również z partnerem, jeśli takie jest Twoje pragnienie. Męska energia bardzo mile widziana

Jakie warsztaty przygotowaliśmy dla Ciebie?

Warsztaty Tańca Orientalnegopoznasz podstawy tańca orientalnego, techniki ruchu, wyrazistość gestów oraz elementy choreografii. Będziesz miała okazję odkryć swoją własną ekspresję poprzez ruchy i dynamikę tańca. 

Psychobiologia Kobiecego Ciała - warsztaty wprowadzą Cię w fascynujący świat biologii i emocji kobiet. Poznasz podstawowe zasady Totalnej Biologii. Będziesz miała możliwość zrozumieć, dlaczego tak a nie inaczej reagujesz na pewne sytuacje i dowiesz się co Twoje ciało chce Ci powiedzieć.  Doświadczysz także przygody z intencjami.

Praktyki oddechowe i mindfullness - podczas tych praktyk doświadczysz czym jest świadomy oddech, jak wspiera on pracę z emocjami i tworzenie większej harmonii wewnętrznej. Świadomy oddech, który pracuje w każdej komórce może stać się Twoją podstawową terapią w osobistych problemach, stanach wyczerpania czy depresji. Na tych warsztatach otrzymasz wspaniałe narzędzia, z których będziesz mogła korzystać zawsze i wszędzie,

Warsztaty Tantry  - wprowadzą Cię w tajniki podstawowych praktyk tantrycznych, które pomogą Ci zwiększyć samoświadomość, odzyskać miłosne połączenie przede wszystkim z samym sobą, by móc odczuwać głębokie połączenie z partnerem, z innymi ludźmi i światem, czyli przywrócić poczucie jedności. Podczas warsztatów Vitalij i Kasia zaproszą Cię do zanurzenia się w świat bezwarunkowej uniwersalnej miłości i czułości. Poczujesz na sobie kochające spojrzenia, w ciepłej tantrycznej atmosferze, akceptując siebie taką, jaka jesteś. Zwiększysz swój potencjał energetyczny, odkryjesz w sobie Jedność kobiecego i męskiego pierwiastka.

REZERWACJĘ MIEJSCA gwarantuje wpłata 500zł do 31.07.2023
na konto nr 81 2910 0006 0000 0000 0369 1517
tytułem "Montenegro"

DODATKOWE ATRAKCJE

Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe atrakcje, aby jeszcze bardziej zadbać o Twoje potrzeby:

MASAŻ  RELAKSACYJNY z użyciem terapeutycznych olejków eterycznych


SESJA FOTOGRAFICZNA w rajskiej scenerii z profesjonalnym fotografem


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Czas trwania: 23.09.2023 - 30.09.2023 

Cena: 2 800zł (nr konta nr 81 2910 0006 0000 0000 0369 1517 tytułem "Montenegro")

Cena: 2300zł bez opcji warsztatowych dla Ciebie lub osoby towarzyszącej

Miejsce: Hotel Obala, Rafailovici  - to jedna z najpiękniejszych miejscowości Czarnogóry położona na wybrzeżu Adriatyku.

Cena zawiera :

- 7 noclegów w hotelu Obala przy jednej z najpiękniejszych plaż
- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
- transfer z/na lotnisko
- udział we wszystkich warsztatach (poranny Mindfulness, Psychobiologia Kobiecego Ciała, Taniec Orientalny, Tantra)

Cena nie zawiera:

- lotu i ubezpieczenia (ok. 180 Eur) - pomagamy przy rezerwacji biletu, w tym celu zadzwoń pod nr tel. 501-804-777 (wylot Berlin - Podgorica - Berlin)
- masaży (cena 100zł)
- sesji fotograficznej (400zł)
- lokalnych wycieczek (10Eur do 20Eur)

Warsztaty będą prowadzone
przez doświadczonych instruktorów:

Rada Zivkovic - tancerka, nauczyciel tańca, choreograf. Ukończyła Szkołę Baletową w Szczecinie i w Heidelbergu (Niemcy). W Heidelbergu studiowała również filozofię w Instytucie Studiów nad Wedami, oraz klasyczny taniec indyjski Bharata Natyam. Następnie ukończyła szkołę w Delhi (Indie) Sri Ram Bharatiya School Dance. Następnie studiowała w Instytucie Nritya Jyoti w Chennai (Madras Indie). Prowadziła zajęcia w wielu szkołach tańca w Polsce, Szwecji, Włoszech, Niemczech, Serbii, Czarnogórze, Belgii. Była wykładowcą tańca etnicznego w Wyższej Szkole Umiejętności w Kielcach, oraz pedagogiem tańca w corocznych warsztatach Ewy Wycichowskiej w Poznaniu. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych, filmach zarówno w Polsce, jak i w Indiach. Współpracowała przez wiele lat z wytwórnią filmową w Chennai. Jest choreografem spektaklu "Single i Remiksy", który odniósł sukces w całej Polsce i w którym wystąpiły największe polskie gwiazdy filmowe. Obecnie współpracuje z artystami z Bombaju i Jaipur przy tworzeniu nowego projektu tanecznego.

Joanna E. Kaszuba - trener mentalny, certyfikowany przez Gilberta Renaud facylitator Totalnej Biologii /Recall Healing oraz wykładowca i praktyk psychologii. Współpracuje z domami kultury, ośrodkami wspierania inicjatyw obywatelskich oraz wieloma fundacjami i instytucjami wspierającymi zdrowie w ujęciu holistycznym. Wieloletnia prezes Stowarzyszenia wspierającego kobiety w powrocie do równowagi psychofizycznej. Na co dzień prowadzi indywidualne i szkolenia, podczas których towarzyszy klientom w poszukiwaniu sensu chorób i wydarzeń, aby szybciej wrócili do stanu równowagi - zdrowia. Więcej o Joannie znajdziecie tutaj: www.joannakaszuba.pl

Katarzyna Michalak - pedagog, od ponad 30 lat na ścieżce rozwoju osobistego. Absolwentka 3-letniej Szkoły Trenerów Pracy z Oddechem “Prana Vision” pod kierunkiem szwedzkich nauczycieli: Rani Spets Edgren i Bo Wahlström. Breathworker. Terapeutyczny oddech uważa za jedną z najlepszych inwestycji we własne zdrowie i samopoczucie. Od lat praktykująca yogę i medytację. Czerpie uniwersalną wiedzę ze starożytnych traktatów wedyjskich oraz słowiańskich przesłań. Jej mottto: “Nie możesz zatrzymać fal, ale możesz nauczyć się surfować” (John Kabat-Zinn)

Vitalij Hrebenchuk - z wykształcenia pedagog, humanista, absolwent szkoły artystycznej na kierunku: pantomima. Instruktor Kung Fu i Tai Chi. Nauczyciel tantry i technik oodechowych studiujący pod czułym okiem Om Anand Swamiego z Riszikesz. Przez wiele lat (od 2008 roku) prowadził w Kijowie własne studio jogi i samorozwoju “Narayan”. Podobne centrum prowadził też 3 lata w Hiszpanii. Zafascynowany psychologią transpersonalną , od ponad 30 lat na osobistej ścieżce rozwoju duchowego, która prowadziła go poprzez jogę, tantrę, oddech holotropowy, oraz praktyki szamańskie jako techniki terapeutyczne. 

Do zobaczenia. Czekamy na Ciebie:)