Aktualne plany na najbliższe miesiące:) 

10-11.05.2022 Elbląg, sesje indywidualne - BRAK MIEJSC
20.05.2022 Olsztyn, sesje indywidualne 
02-03.06.2022 Elbląg, sesje indywidualne 

W pozostałych dniach zapraszam na sesje online

ZAPISY na sesje i szkolenia odbywają się przez elektroniczny kalendarz  online https://live.vcita.com/site/joannakaszuba.pl/online-scheduling

Mapa marzeń
- skuteczny warsztat osiągania celów -

Większość ludzi snuje wspaniałe wizje, ale niewielu ma równie wspaniałe osiągnięcia.
Czy wiesz dlaczego tak się dzieje?
Jeśli choć raz powstało w Twojej głowie to pytanie, to ten warsztat jest dla Ciebie:)
Zapraszam Cię serdecznie na Mapę marzeń, warsztat, gdzie będziemy tworzyć prawdziwe arcydzieła, które będą drogowskazem dla Twojej podświadomości. Nauczę Ciebie skutecznej metody osiągania swojej wymarzonej rzeczywistości. Podczas warsztatu zaangażujemy wszystkie zmysły i będziemy pracować takimi metodami jak: praca z podświadomością, treningi i kontrastowanie mentalne, symbolika dnia codziennego, kontrastowanie mentalne, astronumerologia oraz moc intencji.
Warsztat jest dla osób, które:
*utknęły w miejscu i nie wiedzą, co z tym zrobić
*mają dobre życie, ale zastanawiają się czy może być jeszcze lepiej
*stoją przed wyzwaniem i nie wiedzą jak sobie z nim poradzić
*marzą, ale ich marzenia do tej pory się nie spełniły
Czy wiesz, że osoby, które tylko marzą o przyszłości, mają mniejsze szanse i motywację do realizacji swoich marzeń i celów?
Bez względu na to, czy zmagasz się z przeciwnościami, czy chcesz tylko odkryć możliwości i zoptymalizować szanse na lepszą przyszłość - zaufaj mi, tak jak kilkaset osób przed Tobą i przyjdź na ten niezwykły warsztat.
Dlaczego ta Mapa Marzeń działa?
ponieważ:
> ukierunkowuje działania
> zwiększa zaangażowanie
> mobilizuje do aktywności
> pomaga wyznaczyć realistyczne cele
> motywuje do pokonywania przeciwności
> jest wykonana w najbardziej optymalnym czasie

Spontaniczny taniec endorfin

Zapraszam Cię do wytańczenia swoich emocji.

W świecie pełnym różnych bodźców zewnętrznych ciało odczuwa lęk, niepokój, stany obniżonego nastroju, traci swoją wewnętrzną harmonię, a przez to i zdrowie. Taniec spontaniczny, intuicyjny jest formą pracy z ciałem i arteterapi. To taniec endorfin. Wystarczy kilkanaście (ok. 20 minut) ruchu dziennie, aby na stałe zmniejszyć poziom adrenaliny i kortyzolu (hormonów stresu). Taniec rozpuszcza ten stres oraz poprawia nastrój, poprzez naturalnie wydzielającą się serotoninę i oksytocynę.  

Jeśli chcesz działać bardziej i więcej, to taniec naturalnie wyprodukuje dla Ciebie tyle dopaminy, abyś miała/miał duuużo energii, by podzielić się tym z innymi.

Nie ma w nim kroków czy choreografii – liczy się autentyczny ruch naszego ciała, który wyraża naszą osobowość. To prosty, niezaplanowany taniec, którego nikt nie
będzie oceniał. 

Aby wziąć udział w zajęciach nie potrzeba żadnego przygotowania tanecznego. Można wybrać się wyłącznie dla samej przyjemności i odprężenia, ale
można również tańczyć, by lepiej poznać siebie.
Podczas zajęć będziemy pracować z różnymi emocjami. Będziemy uwalniać te emocje, które przestały nam służyć i napełniać się tymi emocjami, które przywrócą homeostazę w naszych ciałach.
Jest to cudowny sposób na zdrowie oraz wyrażenie siebie.

Totalna Biologia 

Jeżeli potrzebujesz zmiany, ruszyć z miejsca lub uporządkować, zrozumieć swoje dotychczasowe życie, ale nie wiesz jak to zrobić? Jeśli widzisz powtarzające się schematy w Twoim życiu? Jeśli czujesz, że kręcisz się w kółko w tym samym miejscu i nie możesz ruszyć do przodu to wiedz, że nieświadome schematy zarządzają Twoim życiem, a Ty nazywasz to przeznaczeniem. Jeśli chcesz to zmienić i żyć po swojemu, mieć to czego pragniesz i być tym kim chcesz to zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. Wykład, który proponuję jest oparty o zintegrowaną wiedzę z różnych dziedzin nauki zarówno konwencjonalnej jak i niekonwencjonalnej. Na spotkaniu opowiem o tym jak dotrzeć do źródła zakodowanych w ciele emocji, skąd one do nas płyną i jak możemy je świadomie uwolnić, zmienić? To podejście i wiedza rewolucjonizują system myślenia i sposób samoleczenia, ponieważ przywraca nam poczucie własnej sprawczości. Nie szukamy kolejnego antidotum w świecie zewnętrznym, gdyż zyskujemy świadomość, że sami dysponujemy już wszystkim tym, co niezbędne, byśmy rozpoczęli proces zdrowienia i rozwoju osobistego.

Emocje. Jak dotrzeć do ich źródła?

Emocje są jak wodospad...
Pojawiają się nagle i zalewają nas dużym strumieniem.
Co zrobić kiedy się pojawiają?
Emocje to tylko pewna forma energii, która wg I prawa termodynamiki nie może powstawać ani zanikać, może jedynie przeistaczać się z jednej postaci w drugą.
Jeśli czujesz, że chcesz być w innym miejscu, ale nie wiesz jak to zrobić? jeśli widzisz powtarzające się schematy w Twoim życiu? jeśli czujesz, że kręcisz się w kółko w tym samym miejscu i nie możesz ruszyć do przodu to nieświadome kody zarządzają Twoim życiem, a Ty nazywasz to przeznaczeniem.
A więc jeśli chcesz żyć tak jak Ty chcesz, mieć to czego pragniesz i być tym kim chcesz to zacznij świadomie zarządzać swoimi emocjami.
O tym jak to zrobić i skąd te mocje płyną i gdzie jest źródło Twojego wodospadu emocji opowiem podczas warsztatu online.
Będzie też dużo praktycznych ćwiczeń, które zabierzesz ze sobą.

Relację  z webinaru znajdziesz tutaj:https://www.facebook.com/100001670880030/videos/4126505484081774/


Formularz zgłoszeniowy