Borykasz się z problemami zdrowotnymi?
Masz poczucie impasu i stagnacji?
Czujesz się przytłoczona codziennością i obowiązkami?
Męczą cię dolegliwości, z którymi nie możesz sobie poradzić?
Masz zdiagnozowaną ciężką chorobę, poszukujesz możliwości leczenia, ale każdy mówi co innego?

Zapraszam Cię do skorzystania z mojej unikalnej Konsultacji Diagnostycznej, zaprojektowanej z myślą o osobach doświadczających problemów zdrowotnych, poważnych schorzeń lub wyzwań emocjonalnych tj. brak pewności siebie, poczucie przytłoczenia, impasu, obniżonego nastroju. Aby zapewnić jak najlepsze efekty, podzieliłam pierwszy proces na trzy etapy, dla jak najlepszego zrozumienia i zidentyfikowania źródeł problemów oraz otwarcia nowych dróg do dostępnych rozwiązań.

1. Formularz wstępny: proces rozpoczyna się od wypełnienia szczegółowego formularza, który pozwala na głęboką introspekcję i precyzyjne opisanie problemu i obecnej sytuacji życiowej. Pytania zawarte w kwestionariuszu są starannie dobrane, aby umożliwić spojrzenie na problem z szerszej perspektywy i zapewnić optymalne przygotowanie do konsultacji, zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie.

2. Podczas Pierwszej Konsultacji:   dokonujemy dogłębnej analizy prezentowanych problemów i wyzwań. Spotkanie jest ustrukturyzowane w taki sposób, aby etap po etapie przechodzić przez przyjrzenie się problemom i Twojej sytuacji, szczegółowy wywiad i pogłębione pytania, specjalnie dobrane ćwiczenia aż do diagnozy. Cały proces jest zaprojektowany tak, by zapewnić Ci zrozumienie problemu, jego sens, a następnie pomóc Ci zidentyfikować najlepsze ścieżki dalszych działań.

3. Dalszy plan działania: po zakończeniu pierwszej  konsultacji diagnostycznej, otrzymasz  podsumowanie spotkania, zawierające rekomendowane kroki do podjęcia oraz indywidualnie dopasowany program dalszego działania. Moje zalecenia są zawsze spersonalizowane, aby najlepiej odpowiadać na Twoje unikalne potrzeby.

Czas Trwania Pierwszej Konsultacji: 90 minut

Cena: 750 zł
Kolejne sesje indywidualne online lub stacjonarne w Warszawie  (1h/500zł) są możliwe tylko po odbyciu Pierwszej Konsultacji Diagnostycznej.

Konsultacja diagnostyczna to pierwszy krok na drodze do zdrowia i lepszego samopoczucia. Zapewniam profesjonalne wsparcie i empatyczne podejście w dążeniu do zrozumienia i rozwiązania Twoich problemów.

W celu umówienia terminu proszę o wiadomość mail  na adres:   info@joannakaszuba.pl

Co mnie wyróżnia?

Psychologiczne wykształcenie - jestem dyplomowanym psychologiem i pracuję w oparciu o naukową wiedzę. Moja specjalizacja skupia się na analizie zaburzeń psychosomatycznych, czyli takich, które mają swoje korzenie zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej. Dzięki mojemu wykształceniu i doświadczeniu potrafię interpretować te złożone zjawiska, pomagając Wam lepiej je zrozumieć i  poprzez świadome zmiany  szybciej wrócić do zdrowia i równowagi emocjonalnej.

Biznesowe doświadczenie - aktualnie prowadzę własny biznes, przez kilkanaście lat pracowałam w firmach na różnych stanowiskach menagerskich, w tym jako prezes zarządu w międzynarodowej firmie logistycznej, dzięki temu rozumiem Wasze realia zawodowe i związany z tym stres oraz presję.

Systematyczne poszerzanie wiedzy - od 25 lat nieustannie studiuję na kolejnych kierunkach, kończę kolejne fakultety. Jako mgr zarządzania i marketingu oraz mgr psychologii, ale także certyfikowany facylitator totalnej biologii, zawodowy mówca motywacyjny i wykładowca oferuję Wam holistyczne podejście do zrozumienia przyczyn choroby i aktualnej sytuacji.  Metody, z których korzystam są oparte o wiedzę z Nowej Medycyny Germańskiej, Totalnej Biologii, Recall Healing, BioLogiki, Pracy z podświadomością, Radykalne Wybaczanie, Kod Emocji i wiele, wiele innych skutecznych metod wspierających procesy zdrowienia.

Nastawienie na rezultat - pracuję przede wszystkim z osobami, które chcą zmiany i są gotowe przejąć odpowiedzialność za swoje życie. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom i systematycznej pracy wspólnie uzyskujemy widoczne rezultaty.


Pomagam w takich obszarach jak:

Relacje 


Finanse


Zdrowie


Dzieci


Niestabilność emocjonalna


Rozwój Osobisty


Skróty do mediów społecznościowych:

2022©Akademia Wspierania Rozwoju DHARMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt

info@joannakaszuba.pl

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close