Zanim zapiszesz się na sesję, przeczytaj proszę ten REGULAMIN

Regulamin SESJI INDYWIDUALNYCH

1. Niniejszy regulamin określa warunki zgłoszenia i uczestnictwo w Sesji indywidualnej online lub stacjonarnej  przeprowadzonej przez facylitatora Recall Healing/Totalnej Biologii Joannę Kaszuba.

2. Sesja trwa do 60 minut. Istnieje możliwość przedłużenia sesji na życzenie klienta. Dopłata za przedłużenie sesji następuje po skończonej konsultacji.

3. Koszt sesji jest uzależniony od rodzaju sesji. Szczegółowy cennik znajduje się na stronie www.joannakaszuba.pl/oferta

4. Opłata za konsultację stacjonarną odbywa się na miejscu, gotówką.

5. Opłatę za konsultację online należy wpłacić 2 dni przed sesją na konto BNP Paribas nr 50 1600 1462 1731 4658 5000 0001 tytułem Konsultacja, data, imię. Dane do Faktury należy przesłać na mail: info@joannakaszuba.pl najpóźniej w dniu dokonania opłaty.

6. Sesje online odbywają się na platformie wskazanej w linku do opłaty rezerwacyjnej.

7. Klient jest zobowiązany najpóźniej 48h przed planowaną konsultacją poinformować mailowo:  info@joannakaszuba.pl lub sms: 690-007-099 o anulowaniu bądź zmianie terminu.

8. Nie poinformowanie w terminie wymienionym w pkt.7 skutkuje opłatą taką samą jak za przeprowadzoną sesję.

9. Facylitator ma prawo zmienić termin spotkania, do 24h przed planowana sesją tylko w przypadku kiedy zapewni inny dogodny termin dla klienta na konsultację.

10. Za udział dziecka w konsultacji odpowiada rodzic lub opiekun prawny.

11. Zgłoszenia na sesję dokonuje tylko osoba zainteresowana, wyjątkiem jest sesja jako prezent.

12 Faktury są wystawiane automatycznie i przesyłane na wskazany adres mail.

13. Nagrywanie sesji jest zabronione.

14. Udział w sesji jest dobrowolny.

15. Sesja nie zastępuje porady lekarskiej.

16. Sesja jest formą wspierania rozwoju i wspierania różnych form leczenia.

17. Opłata za sesję jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych i marketingowych przez Akademię Wspierania Rozwoju DHARMA a także wyrażeniem zgody na otrzymywanie korespondencji drogą mailową zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku  - Dz.U. Nr 144 poz. 1204

tel. +48-690-007-099


email: info@joannakaszuba.pl


(C) 2022 Akademia Wspierania Rozwoju DHARMA - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

75% Zakończone ...

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail:

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close