Nazywam się Joanna E. Kaszuba


Jestem psychologiem, certyfikowanym facylitatorem Totalnej Biologii/ Recall Healing, wykładowcą oraz trenerem wspierania rozwoju. 

Szczęśliwą żoną i spełnioną mamą.  

Spotkajmy się w mediach społecznościowych

Przez blisko 15 lat realizowałam się zawodowo głównie w branży logistycznej, przechodząc od stanowisk administracyjnych do funkcji prezesa
zarządu w działającej międzynarodowo firmie. Od ponad 25 lat nieustannie podnoszę swoje kompetencje studiując na kolejnych kierunkach studiów i uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Jako żona i mama dwójki dzieci nieustannie łączę wiele ról i liczne aktywności prywatne i zawodowe.
Kiedy praca pod presją i w nieustannym stresie doprowadziła mnie do poważnej choroby nowotworowej, postanowiłam wykorzystać drugą
szansę i zainteresować się tematem Totalnej Biologii i Psychologii. 

Z pasją i poczuciem misji podchodzę do swojej pracy, gdyż w życiu przeszłam przez wiele wyzwań, dlatego utożsamiam się zarówno z
osobami, które samotnie wychowują dzieci, mierzą się z ciężką chorobą, pracują pod nieustanną presją i w poczuciu odpowiedzialności, ale także z takimi, które chcą osiągnąć niezależność, wzmocnić poczucie własnej wartości, naprawić relacje z bliskimi i zbudować bezpieczeństwo finansowe.
Zarówno ja, jak i moi klienci jesteśmy dowodem na to, że zrozumienie własnego organizmu oraz spotykających nas w życiu sytuacji, może rozwiązać problemy, dać poczucie ulgi i pomóc w wykorzystaniu osobistego potencjału.
W swojej pracy stawiam przede wszystkim na skuteczność i efekty pracy, dlatego zarówno w procesach rozwojowych, jak również podczas warsztatów grupowych i rocznych programów łączę ćwiczenia i metody pracy z obszaru psychologii, totalnej biologii oraz coachingowej pracy z celem. Bez względu na to, czy problem dotyczy zdrowia, relacji z innymi czy z samym sobą, zawsze zaczynamy od głębokiego zrozumienia zaistniałej sytuacji, jej przyczyn i odkrycia sensu. Mając świadomość, po co i dlaczego konkretne zdarzenia mają miejsce w naszym życiu, możemy spojrzeć na nie z innej perspektywy, wdrożyć system naprawczy i skupić się na wykorzystywaniu potencjału.

W moich szkoleniach, warsztatach i procesach rozwojowych, każdego roku uczestniczą setki osób, które chcą zadbać o siebie, lepiej poznać i zrozumieć swój organizm, a także odkryć sens negatywnych zdarzeń, by z poczuciem ulgi iść w życiu naprzód i osiągać to, czego pragną.

Moje metody pracy koncentrują się na całkowitym przejęciu odpowiedzialności za siebie, swoje zdrowie i relacje z innymi, dlatego wszystkie ćwiczenia, jakie wykonują uczestnicy moich programów i szkoleń, nie wymagają zaangażowania bliskich.


Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian, zapraszam Cię na moje szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne.

Joanna E. Kaszuba

2022©Wszystkie prawa zastrzeżone.

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close