Nazywam się Joanna E. Kaszuba


Jestem certyfikowanym facylitatorem Totalnej Biologii/ Recall Healing, praktykiem Psychologii, wykładowcą oraz Trenerem wspierania rozwoju. 

Szczęśliwą żoną i spełnioną mamą 26latki i 7latka. 

Spotkajmy się w mediach społecznościowych

Współpracuję z domami kultury, stowarzyszeniami, fundacjami i instytucjami wspierającymi zdrowie w ujęciu holistycznym. Od dziecka lubiłam pomagać innym. Prowadziłam dziecięcy klub wsparcia dla koleżanek i kolegów. Angażowałam się w organizowanie ciekawych spotkań i wielu innych interesujących wydarzeń, wszędzie było mnie pełno. Chciałam czegoś więcej niż miałam i od zawsze przeczuwałam, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko jeść, spać, pracować i prokreować.

Jako potrójna mistrzowska wibracja (22/33/55) doświadczyłam już wiele, można by powiedzieć zbyt wiele jak na jedną osobę, ale podobno przychodzą do nas sytuacje, które jesteśmy w stanie dźwignąć. I tak znając swoją numerologię  wiedziałam , że to co przychodzi, jest po coś. Miałam zaufanie, chociaż niekoniecznie jeszcze wtedy zrozumienie. 

Dlaczego wybrałam Totalną Biologię i Psychologię, jako dziedziny poprzez, które wpieram Cię w zmianie jakości Twojego życia?

W 2014r. leżąc bezsilnie w bólach po skomplikowanej operacji nowotworowej, bardzo się bałam, nikt nie dawał mi gwarancji na życie, a mi jak mantra po głowie chodziły te zdania: Dlaczego ja? Dlaczego teraz? Jaki to ma sens? 

Kiedy dotarłam do skrajnego bólu i wycieńczenia, poprosiłam Boga, żeby mnie zabrał, albo dał mi drugą szansę i wtedy ja zrobię z tego użytek, dowiem się  o co tu chodzi i podzielę się tym ze światem...

I wtedy nastąpił CUD...który trwa do dzisiaj...

Tym cudem ponownych narodzin, dzielę się z Wami podczas sesji indywidualnych i warsztatów grupowych. Wielu z Was przychodzi do mnie  właśnie w takich skrajnych sytuacjach swojego życia, kiedy została tylko ściana, albo czuje, że jest na dnie. Wtedy ja towarzyszę Ci w wypłynięciu na powierzchnię, bo sama tego doświadczyłam i wiem jak Cię poprowadzić, abyś zobaczył/a słońce na powierzchni...

Podczas wieloletnich studiów nad pytaniem "Po co cierpimy?" dowiedziałam się, że choroba i różne trudne zdarzenia są tylko informacją dla naszego uzdrowienia. Odkryłam, że stres jest jedną z głównych przyczyn chorób, a tak zwane przerzuty to nowy konflikt emocjonalny, skupiony w części ciała korespondującej z daną emocją. I tak z prezesa międzynarodowej firmy logistycznej stałam się Twoim terapeutą na dobre i na złe.

Dzisiaj kiedy czujesz - smutek, samotność, złość, bezsilność, strach, poczucie winy, wstyd, niesprawiedliwość, niezrozumienie - ja jestem przy Tobie, aby pomóc Ci zrozumieć sens tych wydarzeń i poczuć ulgę. Zacząć ŻYĆ...

Dziękuję Ci za zaufanie i otwartość, które stanowią dla mnie dużą wartość.

To Ty jesteś dla mnie najlepszym nauczycielem. 

NAMASTE

2022©Wszystkie prawa zastrzeżone.

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close