1350zł

Do zobaczenia

Joanna E. Kaszuba

 

Pakiet Premium to wyjątkowa oferta 5 sesji, podczas których towarzyszę Ci w odnalezieniu sesnu w tym co Cię spotyka, abyś mogła poczuć ulgę i zacząć żyć.

Więc jeśli od jakiegoś czasu zatstawiasz się? Dlaczego Znowu Ja Doświadczam Tego Stanu? Dlaczego Właśnie Mi Się To Przydarzyło?

Dlaczego Teraz? Dlaczego Inni Mają Lepiej, Lżej? Dlaczego Moje Dzieci Mnie Nie Słuchają? Czemu Życie Jest Takie Niesprawiedliwe?

Czemu Tyle Dobrych Osób Choruje? Dlaczego Mój Partner Mnie Nie Wspiera? Dlaczego Mój Szef Mnie Nie Docenia? Czemu Znowu Mi Się To Przytrafia?

Jak Długo Jeszcze Mam To Uzdrawiać?

To te konsultacje są dla Ciebie, ponieważ masz szansę odkryć prawdziwe źródło Twojej obecnej sytuacji a także schematów, które być może wracają do Ciebie jak boomerang i przez to masz wrażenie, że kręcisz się w kółko. Podczas terapii otrzymasz dokładny plan działania, dzięki któremu odzyskasz zdrowie, radość życia i poczujesz ulgę!


Przy tym pakiecie ustal proszę swój pierwszy termin, za pomocą strony, która zostanie Ci udostępniona po dokonaniu wpłaty, a kolejne terminy ustalimy indywidualnie.Pomagam w takich obszarach jak:

Relacje / Bezpłodność


Finanse


Choroby

autoimmunologiczne, przewlekłe, alergie 

Dzieci i problemy wychowawcze


Depresja/Zaburzenia emocjonalne


Niskie poczucie własnej wartości


Skróty do mediów społecznościowych:

2022©Akademia Wspierania Rozwoju DHARMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt

+48-690-007-099

joanna.kaszuba33@gmail.com

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close