Akademia Wspierania Rozwoju

DHARMA

Joanna Kaszuba

MenuClose
zarezerwuj termin

O mnie

Jestem certyfikowanym facylitatorem i wykładowcą Recall Healing/Totalnej Biologii, trenerem wspierania rozwoju osobistego oraz praktykiem psychologii.

więcej o mnie

Towarzyszę Ci w poszukiwaniu sensu…

Sesja indywidualna

To spotkanie w cztery oczy, gdzie w bezpiecznej przestrzeni możemy przyjrzeć się Twojej sprawie i znaleźć jej przyczynę.

więcej

Warsztaty grupowe

To rozwojowe spotkania grupowe podczas których pracujemy wiedzą w obszarze psychiki, praktyką w obszarze ciała i intuicją w obszarze duszy.

Betty Adams

Video nagrania

To nagrania webinarów, filmy i medytacje o tematyce rozwojowej z punktu widzenia Totalnej Biologii, Psychogenealogii i Pracy z podświadomością.

Michelle Gonzalez

Blog

Tutaj zamieszczam ciekawe treści z mojej praktyki w gabinecie. Jest tu lista chorób i odkryte źródła ich powstania. Są także ciekawe treści rozwojowe.

Kenneth Thomas

Pomagam w takich obszarach jak:

Relacje / Bezpłodność

Finanse

Choroby

autoimmunologiczne, przewlekłe, alergie 

Dzieci i problemy wychowawcze

Depresja/Zaburzenia emocjonalne

Niskie poczucie własnej wartości

Opinie osób, z którymi miałam przyjemność pracować

Warsztaty Totalnego Wybaczania

Witaj Asiu, Twoje warsztaty bardzo otworzyły mój umysł i serce. Codziennie dziękuję za to, że mogłam Ciebie poznać i że trafiłam na te warsztaty i terapię.  

Terapia indywidualna Depresja

Idę po schodach i śmieję się w głos. Zmiany są tak spektakularne, że szok, dlatego nadal chcę kontynuować terapię. Asiu niech Pan Bóg Ci pobłogosławi za Twoją terapię.

Torbiel jajnika 6cm i włókniak

Hej Asiu, torbiel zniknęła z jajnika, więc 6cm się wchłonęło i bardzo się cieszę. Zrobiłam też kolejne usg piersi i tego włókniaka, którego biopsję miałam mieć – już nie ma:) 

Przemoc domowa

Asiu to jest jakaś magia, od momentu kiedy do Ciebie przychodzę, mój mąż ani razu nie podniósł na mnie ręki, nie wyrzuciła mnie z domu a nic nie wie o naszych spotkaniach. Teraz po kilku sesjach czuję się pewniejsza siebie, jest tak dobrze, że boję się, że ta bajka się za chwilę skończy… – i teraz pracujemy nad tym lękiem:)

Praca z przekonaniami

Pani Asiu jest lżej. Dalej szok. Rozbroiła Pani moje dzieciństwo, dała odpowiedź na wszystkie moje stare pytania, czemu tak było. To było dla mnie bardzo ważne i przełomowe spotkanie. Dziękuję i do zobaczenia. 

Żylaki powrózka nasiennego u syna 12 letniego 

Praca z mamą. U syna zniknęły prawie całkiem żylaki powrózka zaraz po tym jak ja pouwalniałam żal wg Twoich wskazówek. Ponadto jak cos we mnie kliknęło, oni (syn i ojciec) magicznie po 12  latach i odzyskali kontakt a ja już się nie boję i zostawiam im to:) 

Brak motywacji do życia, nadwaga

Pani Asiu, po wykonaniu czynności, które Pani zleciła, mam dużo więcej energii, nie obwiniam się i z innym nastawieniem wykonuję obowiązki.

Brak celu i sensu

Twój warsztat mnie popchnął do działania. Dałaś mi iskrę i ten ogień w końcu się rozpalił!!!

Masz PYTANIA? napisz

Zapisz się do newslettera

Otrzymasz w pierwszej kolejności aktualne informacje i promocje.

Zapisz mnie

Spotkajmy się w mediach społecznościowych

2022©Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt

+48-690-007-099

joanna.kaszuba33@gmail.com