12 stycznia 2024 w Warszawie

WARSZTATY STACJONARNE

Mapa Marzeń

Większość ludzi snuje wspaniałe wizje, ale niewielu ma równie wspaniałe osiągnięcia. Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje? Jeśli choć raz powstało w Twojej głowie to pytanie, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Zapraszam Cię na niezwykłe warsztaty stacjonarne w Warszawie!

Nazywam się Joanna E. Kaszuba i zapraszam Cię na niesamowite wydarzenie, podczas którego będziemy tworzyć prawdziwe arcydzieła. Obiecuje Ci, że staną się one drogowskazem dla Twojej podświadomości.

Czego nauczysz się na warsztatach?

Skutecznej metody osiągania swojej wymarzonej rzeczywistości!

Podczas wydarzenia zaangażujemy wszystkie zmysły. Będziemy pracować metodami takimi, jak: praca z podświadomością, treningi i kontrastowanie mentalne, symbolika dnia codziennego, astronumerologia oraz moc intencji.

Dla kogo są te warsztaty?

Dla wszystkich, którzy:

WARSZTATY STACJONARNE

Mapa Marzeń

Termin

12 stycznia 2024 r., w godz. 14:00-20:00.

Miejsce warsztatów

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 81, 15. piętro, sala nr 2.

Rezerwacja

Gwarancję miejsca zapewnia wpłata zaliczki w kwocie 100 PLN brutto.

Płatności

Kwota zaliczki zostanie odjęta od całościowego kosztu — pozostałą kwotę można opłacić gotówką na miejscu w dniu warsztatów.

Chcesz odnaleźć drogę do swoich marzeń i doświadczyć skutecznej metody osiągania wymarzonej rzeczywistości? Dołącz do mnie i inspirującej grupy Uczestników oraz Uczestniczek na warsztatach stacjonarnych „Mapa Marzeń”!

Koszt warsztatów to zaledwie:

300 PLN brutto

Zainwestuj w siebie i zacznij podróż ku spełnieniu swoich najskrytszych pragnień!

CIEKAWOSTKA! Data jest nieprzypadkowa

Jest to wyjątkowy czas, ponieważ księżyc jest tuż po nowiu w fazie przybywającej. Ten czas wspiera wszelkie formy wzrostu i korzystnie wpływa na inicjowanie nowych projektów. A zatem wzmacnia wszelkie przedsięwzięcia. Jest też odpowiednim okresem dla życzeń i intencji, które rozpoczynają nową podróż z nami.

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że osoby, które TYLKO marzą o przyszłości, mają mniejsze szanse i motywację do realizacji swoich marzeń i celów? Bez względu na to, czy zmagasz się z przeciwnościami, czy chcesz odkryć możliwości i zoptymalizować szanse na lepszą przyszłość — zaufaj mi, tak jak tysiące osób przed Tobą!

Dlaczego warto sięgnąć po Mapę Marzeń? Ponieważ:

Przekonałam Cię?

Prowadząca kurs

Nazywam się Joanna E. Kaszuba.

Jestem zawodowym mówcą motywacyjnym, trenerem wspierania rozwoju, terapeutą motywacyjnym i numerologiem. Od wielu lat prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe w nurcie Totalnej Biologii/Uzdrawianie przez Uświadamianie, Psychologii i pracy z podświadomością. 

Wspieram Was w odzyskiwaniu wewnętrznej wolności niezależnie od okoliczności, abyście mogli śmiało realizować swoje wymarzone cele. 

WARSZTATY STACJONARNE

Mapa Marzeń

Przejmij stery swojego życia i dołącz do warsztatów „Mapa Marzeń” już teraz! 

Nie czekaj, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! 

Zapraszam 12 stycznia 2024!

2023 © Wszystkie prawa zastrzeżone. Akademia Wspierania Rozwoju DHARMA Joanna Kaszuba