Alergia wg Totalnej Biologii
> Alergia jako Program Obronny Organizmu < 

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Alergie nie pojawiają się przypadkowo. Są sygnałem ostrzegawczym dla naszego organizmu, aby uniknąć sytuacji stresującej i są uwarunkowane w czasie. Nie możemy się też alergią zarazić.

Alergia to nadmierna reakcja na substancję zewnętrzną. Elementem, który wyzwala tą reakcję może być osoba, zapach, otoczenie, kolor, dźwięk ... Są to tzw. szyny pamięciowe (optyczna, akustyczna, sensoryczna, węchu, smaku). Nasz mózg jest jak kamera filmowa i nieustannie rejestruje wszystko co jest świadome i nieświadome wokół nas. Dlatego ciało reaguje na te bodźce zewnętrzne, które mózg zarejestrował w momencie rozłąki, bo mózg kojarzy dany alergen z trudną reakcją emocjonalną.  

Konflikt: rozłąki, odrzucenia, cierpienia

Rodzaje alergii: skórne, oddechowe, trawienne 


Opowiem Wam moją historię: 

12.06.2020 piątek pojechaliśmy wspólnie z mężem i synkiem zrywać kwiaty czarnego bzu na soki, które sami przygotowujemy. W trakcie zbierania syn zaczął kichać, oczy mu łzawiły i bardzo spuchły, nie mógł ich otworzyć. Alergia, pojawiła się nagle. Wrócilismy do domu. Podałam mu wapno, ale alergia nie przechodziła. Oczy nadal miał spuchnięte, katar się sączył, a synek ciągle chciał spać. Więc zaczęłam analizować wg Recall Healing / Totalnej Biologii sytuację naszego rodu oraz ostatnie wydarzenia z naszego życia. Wiem, że wg Totalnej Biologii jest to faza naprawcza konfliktu rozstania, rozłąki. A więc szukam pierwotnego zdarzenia programującego reakcję na ten alergen. Analizuję po kim mój syn dziedziczy w naszym rodzie na poziomie komórkowym emocje i konflikty. Liczę cykle autonomiczne i sprawdzam co wydarzyło się w rodzie w podobnym czasie. Dzwonię do mamy, a ona mówi, że tato miał rano bardzo wysoki skok ciśnienia, więc pytam: Kto mu je podniósł? Mama odpowiada, że nikt, że tak samo. Więc ja już mam odpowiedź...!!!

Wg psychogenealogii mój syn dziedziczy konflikty emocjonalne m.in. po moim tacie. W tym samym czasie syn ma nagłą reakcję na alergen a tato wysoki skok ciśnienia, sprawdzam więc w historii wydarzenie i jest!!! Rozłąka, nagłe rozstanie w czerwcu, kilkadziesiąt lat temu, ale wciąż pozostaje żywe na poziomie komórkowym. Mam ciarki, więc już wiem, że dotarliśmy do źródła. Czasami wystarczy tylko sobie to uświadomić, a czasami jest jeszcze potrzebna terapia Recall Healing. Więc poprowadziłam proces dalej i zastosowałam narzędzia, metody Recall Healing wieczorem, kiedy synek spał. Następnego dnia wstał bez alergii. Miał się dobrze i nawet pięknie w towarzystwie bzu pozował do zdjęć, już bez alergii.

A teraz opowiem Wam historię mojej klientki:

20 letnia kobieta, zgłosiła się do mnie z AZS, a przy okazji, nieświadomie uzdrowiła alergie na czereśnie, które uwielbiała. Ta młoda dziewczyna nieświadomie odziedziczyła wspomnienia swojego taty, po którym również wg Psychogenealogii dziedziczy bezpośrednio. Zauważyła, że stany zapalne skóry ma zawsze zwiększone o kilkadziesiąt procent w okresie IV - VII. Okazuje się, że jej tato w tym czasie stracił swoją pierwszą miłość. W IV wziął ślub, a po trzech miesiącach tj. w lipcu jego nowo poślubiona żona zmarła, nagle i niespodziewanie. Czereśnie zaczynają kwitnąć od kwietnia a owocują latem. W momencie śmierci ukochanej żony było mnóstwo czereśni na podwórzu ich domu, więc mózg taty klientki zarejestrował tzw. szynę wzrokową (widok czereśni), szynę węchu (zapach czereśni). szynę smaku (smak czereśni), szynę sensoryczną (dotyk). To doświadczenie zostało uwarunkowane CZEREŚNIE = CIERPIENIE, więc lepiej nie jedz czereśni!!!

Objaw alergiczny wg Totalnej Biologii występuje w Fazie zdrowienia. Alergie dotyczą tkanek ektodermalnych i są oznaką emocjonalnego konfliktu oddzielenia, rozłąki.

I tak jest też z innymi alergenami, zawsze trzeba zadać sobie pytanie:

Z jaką trudną emocjonalnie sytuacją może wiązać się dany alergen?

Jak uzdrowić alergię?

Należy poszukać przyczyny. Jeśli dotrzemy do źródła, do pierwotnej sytuacji programującej reakcję, to wtedy trzeba na poziomie emocji rozprawić się z daną sytuacją, aby ją uzdrowić. Wówczas można całkowicie i na zawsze wyeliminować alergię ze swojego życia, bo nasz organizm ma fantastyczne zdolności do samoleczenia.

Jeśli chcesz zgłębić temat powstawania chorób wg Totalnej Biologii zachęcam Cię do obejrzenia poniższego filmu.


Pomagam w takich obszarach jak:

Relacje / Bezpłodność


Finanse


Choroby

autoimmunologiczne, przewlekłe, alergie 

Dzieci i problemy wychowawcze


Depresja/Zaburzenia emocjonalne


Niskie poczucie własnej wartości


Zapisz się do newslettera

Otrzymasz w pierwszej kolejności aktualne informacje i promocje.

Skróty do mediów społecznościowych:

2022©Akademia Wspierania Rozwoju DHARMA. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Kontakt

+48-690-007-099

joanna.kaszuba33@gmail.com

Free Download

Sign up now to get your free guide

Enter your name and email to download this free guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close